KUR KREIPTIS?

Padėti jums įveikti psoriazę pasiruošę visa eilė specialistų. Dėl savo ligos ir naujausių gydymo galimybių kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar į dermatovenerologą. Prireikus biologinio gydymo, jį skiria, keičia ar nutraukia gydytojų konsiliumai tretinio lygio universitetinėse asmens sveikatos priežiūros įstaigose. [16]

Kreipkitės į

šeimos gydytoją ar dermatovenerologą

Įtarę, kad sergate psoriaze, kreipkitės į savo šeimos gydytoją. Jūsų įtarimams pritaręs, šeimos gydytojas jus nukreips pas gydytoją dermatovenerologą, kuris diagnozę patvirtins arba atmes. Į gydytoją dermatovenerologą taip pat galima kreiptis tiesiogiai.

 

Gydytojas dermatovenerologas pacientą konsultuoja ir kartu su juo parengia gydymo planą: skiria, tęsia ar keičia vietinio poveikio arba tradicinius cheminius vaistus. Nors dermatovenerologas gydant psoriazę yra „pagrindinis“ gydytojas, lengvos psoriazės gydymą pagal dermatovenerologo rekomendacijas gali tęsti ir šeimos gydytojas.

Psoriazė 12

Biologinę terapiją

skiria gydytojų konsiliumas

Biologinį gydymą vidutine / sunkia psoriaze sergantiems pacientams skiria, keičia ar nutraukia trijų gydytojų dermatovenerologų konsiliumas tretinio lygio universitetinėse asmens sveikatos priežiūros įstaigose. Šiuo metu tokie konsiliumai sudarinėjami VU Santaros klinikų Dermatovenerologijos centre ir LSMUL Kauno klinikų Odos ir venerinių ligų klinikoje.

APIE LIGĄ

VIDUTINĖ / SUNKI
PSORIAZĖ

GYDYMAS

KUR KREIPTIS?

TIESA AR

MITAS?

NAUJIENOS

PROJEKTO INICIATORIUS

Asociacija „Odos akademija“

PROJEKTO PARTNERIS

abbvie.png